Pee Post Pheromone - treated yard stake

Пі Піст - технологія привчання собак постійно ходити в туалет в певному, спеціально відведеному для цього місці (для двору, саду)

Арт. ss13000

  • Технологія GO HERE - ходи сюди СЮДИ.

  • Утримує собак від випорожнень на газон і квіти.

  • Робить прибирання набагато простішим.

Як працює Пі Пост?

Пі Пост працює за допомогою природних механізмів - феромонів, стимулюючих Вашого вихованця справляти свої потреби в призначеному місці. Завдяки цьому Ви з легкістю будете підтримувати Ваш газон в чистоті, і це значно полегшить процес привчання Вашого вихованця до туалету. Прибирання для Вас стане набагато легшим.

Терміни привчання:

Собаки, у яких немає певних звичних місць для туалету, привчаються найбільш швидко. У більшості випадків, кобелі інстинктивно мітять територію, тому процес привчання у них проходить швидше. Для привчання сук може знадобиться більше часу і спроб. Але при дотриманні вищеописаних рекомендацій суки також привчаються до Пі Пост в короткий період часу.

Інструкція:

  1. Оберіть місце на вулиці, де б Ви хотіли, що б Ваш вихованець ходив в туалет. Переважно це повинна бути не галаслива, трав'яниста ділянка, віддалена від місця, де їсть Ваш вихованець.

  2. Акуратно вбийте Пі Пост в землю, на глибину 10-12 см.

Порада: під час того, як Ви будете забивати Пі Пост, залиште вихованця у будинку, щоб Пі Піст не асоціювався у нього з неприємним шумом. Привчання вихованця до Пі Посту відбувається за допомогою феромонів, розроблених за технологією GO HERE - ХОДИ СЮДИ. Дайте вихованцеві принюхуватися до спеціальних феромонам. У разі вдалої спроби, заохочуйте вихованця.

Якщо перші спроби не принесуть результату, не лайте його, підводите до потрібного місця кожен раз, коли він захоче в туалет до тих пір, поки Ваш вихованець не сходить в туалет біля Пі Пост.

Зверніть увагу: Феромони, які використовуються в Simple Solution Pee Post не токсичні.

Не дозволяйте Вашому вихованцеві гризти пластикову упаковку.

Згодом Ви перестанете відчувати аромат Пі Пост, але Ваш вихованець, як і раніше, буде реагувати на спеціальні феромони.