EXTREME URINE DESTROYER

Екстремальний руйнівник сечі з про-бактеріями і ензимами

EXTREME URINE DESTROYER

Арт. ss13851 - 945 мл

Потужна формула з пробактеріямі (Pro-Bacteria ™) і ензимами володіє потрійною потужністю для боротьби з плямами і неприємними запахами і руйнування органічних білкових плям сечі, захованих в глибині килима.

✓ Без хлору

✓ Без агресивних хімічних детергентів

✓ Безпечно використовувати в присутності дітей і тварин

✓ Зроблено в США

Попереджає появу повторних міток.

Інструкція:

  1. Перед використанням, видаліть залишки твердих і рідких забруднень. Добре струсіть флакон і протестуйте поверхню на кольоростійкість до засобу на непомітній ділянці. Не використовуйте для вовняних покриттів і виробів зі шкіри.

Обробіть забруднену ділянку. При очищенні килимів, оброблювана ділянка повинна бути вдвічі більшою ніж область забруднення, щоб всі шари килиму повністю просочилися засобом.

  1. Зачекайте 5 хвилин, доки активні компоненти усунуть плями і запах. Промокніть залишки вологи серветкою або сухою тканиною, яка не линяє і не забарвлює поверхні.

  2. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після висихання - плями і запах гарантовано зникнуть.

Якщо після висихання обробленої поверхні запахи залишаються, це означає, що поверхня не повністю просочилася засобом і її треба повторно обробити.

Машинне прання килимів: попередньо обробіть забруднені ділянки дотримуючись інструкції вище. Для посилення ефекту додайте 120 мл засобу в суміш води і шампуню.

Попереднє замочування: обробіть забруднену ділянку, залиште на 5 хв, потім починайте прання.

Склад: очищена вода, природні непатогенні бактерії, денатурований етанол, природні ензими, детергент, ароматизатор.

Не використовуйте для вовняних покриттів і виробів зі шкіри.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: уникайте контакту засобу з очима, продукт може викликати подразнення слизових оболонок. У разі контакту з очима ретельно промийте очі під проточною водою протягом 15 хвилин, якщо подразнення не проходить, зверніться за медичною допомогою. Зберігайте засіб в місцях не доступних для дітей і тварин.

Часті Питання

Поради від експерта Скотт Плейсек з видалення складних плям і неприємних запахів від життєдіяльності домашніх тварин:

НАТИСНІТЬ ТУТ