Cat Stain and Odor Remover

Нейтралізація запахів і плям, з про-бактеріями і ензимами

Арт. ss10627 - 945 мл

Універсальний рідкий засіб з про-бактеріями (Pro-bacteria) і ензимами для нейтралізації запахів і видалення стійких плям від життєдіяльності кішок- сеча, кал, блювотні маси.

✓ Без хлору

✓ Без агресивних хімічних детергентів

✓ Безпечно використовувати в присутності дітей і тварин

✓ Зроблено в США

  • Швидко нейтралізує запахи, а не маскує їх.

  • Допомагає запобігати повторним міткам.

  • Безпечний для використання в присутності дітей і тварин.

  • Підходить для килимів, оббивки, іграшок, одягу та ін. Поверхонь, які не бояться води.

Не використовуйте для вовняних покриттів і виробів зі шкіри.

Машинне прання килимів: попередньо обробіть забруднені ділянки дотримуючись інструкції вище. Для посилення ефекту додайте 120 мл засобу в суміш води і шампуню.

Попереднє замочування: обробіть забруднену ділянку, залиште на 10 хв, потім починайте прання.

Склад: очищення вода, природні непатогенні бактерії, денатурований етанол, природні ензими, детергент, ароматизатор.

Інструкція з використання: перед використанням, видаліть залишки твердих і рідких забруднень. Добре струсіть і протестуйте поверхню на стійкість кольору до засобу на непомітній ділянці. Видалення плям сечі: поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення) і закрийте піноутворююий затвор (рис. А). Рясно нанесіть піну на оброблювану ділянку, залиште діяти на 10 хвилин. Промокніть залишки чистою тканиною. Якщо пляма не зникла, обробіть поверхню повторно. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом. Нейтралізація запахів сечі: поверніть наконечник в положення «stream» (струмінь) і відкрийте піноутворююий затвор (рис. В), розмір оброблюваної ділянки повинен бути вдвічі більшим ніж забруднена ділянка. Промокніть залишки рідини, не залишайте залишки засобу на оброблюваній поверхні. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Видалення плям калу: поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення) і закрийте піноутворююий затвор (рис. А). Рясно розпиліть піну на оброблювану ділянку. Промокніть залишки чистою тканиною. Якщо пляма не зникла, обробіть поверхню повторно. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом. Нейтралізація запаху калу: поверніть наконечник в положення «stream» (струмінь) і відкрийте піноутворююий затвор (рис. В). Промокніть залишки рідини, не залишайте залишки засобу на оброблюваній поверхні. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом. Видалення плям крові/блювотних мас: в залежності від розміру плями поверніть наконечник в режим “stream” (струмінь) або “mist” (розпилення). поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення). Рясно нанесіть піну на оброблювану ділянку, залиште діяти на 10 хв. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Інші види забруднень: плями, що в’їлися: поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення) і закрийте піноутворююий затвор (рис.А). Рясно нанесіть піну на оброблювану ділянку. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом. Плями на поверхні килиму: поверніть наконечник в режим «mist» (розсіювання) і відкрийте піноутворюючий затвор (С), розпиліть засіб так, щоб він повністю покрив забруднену ділянку, залиште на 10 хвилин. Промокніть поверхню чистою тканиною, не залишайте засіб на оброблюваній поверхні. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом. Попередження появи запахів: поверніть наконечник в положення «stream» (струмінь) і відкрийте піноутворююий затвор (рис. В),. розпиліть засіб так, щоб він повністю покрив забруднену ділянку. Промокніть залишки рідини, не залишайте залишки засобу на оброблюваній поверхні