Арт. _______________

Potty Please! House Training Bells

Тренувальні дзвіночки для привчання собак проситися в туалет на двір.

Уникніть прикростей, що можуть трапитися вдома, навчаючи вашого собаку проситися в туалет надвір, з дзвіночками Potty Please!™;. За допомогою цих дзвоників легко навчати та їх легко використовувати. Тепер, ваш собака може сповіщати вас про потребу вийти в туалет на двір. За допомогою мінімальних зусиль та любові, ваш вихованець засвоїть нову звичку у найкоротші терміни.

 • ВИСОКОЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ТРИВАЛОГО ВИКОРИСТАННЯ.
  Високоякісний шнурок з нейлону створений для щоденного використання вихованцем, та оснащений дзвониками, які ви можете чути, уникаючи прикростей, що можуть статися в домі.

 • РЕГУЛЬОВАНА ДОВЖИНА ШНУРКА, ДЛЯ СОБАК БУДЬ-ЯКИХ РОЗМІРІВ. Регульована довжина шнурка гарантує зручне використання для собак всіх розмірів - від цуценят до великих собак.

 • ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ, ЛЕГКО НАВЧАТИ.
  Без напруження, крок за кроком почніть з простих тренувань для цуценят, або дорослих собак проситись в туалет на двір, використовуючи тренувальні дзвоники Potty Please!™.

 • БЕЗПЕЧНИЙ ДИЗАЙН ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ.
  Тренувальні дзвоники Potty Please!™ безпечні для використання вашим собакою.

 • ВИКОРИСТОВУЙТЕ В БУДЬ-ЯКОМУ ДОМІ ТА НА БУДЬ-ЯКИХ ДВЕРЯХ.
  Не важливо, де ви живете, в домі, квартирі або дизайнерській оселі, тренувальні дзвоники Potty Please!™ надійно висітимуть на дверних ручках любого розміру та форми.

Інструкція із застосування:

1. Почніть тренування - застосуйте команду «Доторкнись» та покажіть собаці дзвоники Potty Please!™ на відстані кількох сантиметрів від її носа. Навчіть собаку торкатися носом або лапою дзвоників Potty Please!™ після чого нагородіть його ласощами.

2. Щоб заохотити собаку, покладіть на дзвоники невеликий шматочок сиру або арахісового масла. Застосуйте команду «Доторкнись», як сигнал для вашої собаки. Як тільки його ніс або лапа торкнеться дзвіночка, винагородіть його ласощами, щоб показати, що він добре впорався.

3. Повторіть цю дію 10-15 разів, поки не помітите, що ваш собака постійно повторює бажану поведінку.

4. Далі, кожного разу, коли ви наказуєте своїй собаці «Доторкнись», відсувайте дзвоники Potty Please!™ далі від нього та винагороджуйте його ласощами, коли він торкнеться дзвіночка.

5. Протягом тижня ви повинні бути готові до прогулянок! Повісьте дзвоники Potty Please!™ на двері, через які ви виводите собаку. Відрегулюйте ремінь ручки, щоб щільно закріпити його на дверній ручці будь-якого типу, і за потреби відрегулюйте довжину.