Multi-Surface Cleaner

ОКСІ формула, розроблена спеціально для видалення плям (блювотні маси, сеча і фекалії) від життєдіяльності домашніх улюбленців

Multi-Surface Cleaner

Арт. ss13852 - 945 мл

Працює на:

• кахель • вініл • ламінат • цемент • камінь • цегла • мармур

Високоефективні нейтралізатори руйнують неприємні запахи.

✓ Без хлору

✓ Без агресивних хімічних детергентів

✓ Безпечно використовувати в присутності дітей і тварин

✓ Зроблено в США

Перед використанням, видаліть залишки твердих і рідких забруднень. Добре струсіть і протестуйте поверхню на стійкість кольору до засобу на непомітній ділянці.

ПОРАДИ З ВИДАЛЕННЯ РІЗНИХ ПЛЯМ І ЗАПАХІВ:

Сеча

Видалення плям:

Поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення) і закрийте піноутворюючий затвор (мал. А). Рясно розпиліть піну на оброблювану ділянку. Промокніть залишки чистою тканиною. Якщо плями залишилися, повторіть процедуру заново.

Нейтралізація запахів сечі:

  1. Поверніть наконечник в положення «Stream» (струмінь) і відкрийте піноутворюючий затвор (мал. В). Переконайтеся, що засіб потрапив в тріщини і щілини, куди могла проникнути сеча. Промокніть залишки рідини, не залишайте залишки засобу на оброблювній поверхні.

КАЛ

Видалення плям калу:

  1. Поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення) і закрийте піноутворюючий затвор (мал. А). Рясно розпиліть піну на оброблювану ділянку. Промокніть залишки чистою тканиною.

Стійкі плями калу:

  1. Поверніть наконечник в положення «mist» (розпилення) і відкрийте піноутворюючий затвор (мал. С), розпиліть так, щоб засіб повністю покрив забруднену ділянку. Промокніть поверхню чистою тканиною, не залишайте залишки засобу на оброблюваної поверхні.

КРОВ / БЛЮВОТНІ МАСИ:

Для видалення плям крові / блювотних мас:

Поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення) і закрийте піноутворюючий затвор (мал. А). Рясно розпиліть піну на оброблювану ділянку. Промокніть залишки чистою тканиною.

Для видалення крові і запахів блювоти в щілинах і тріщинах:

  1. Поверніть наконечник в положення «Stream» (струмінь) і відкрийте піноутворюючий затвор (мал. В). Переконайтеся, що засіб потрапив в тріщини і щілини, куди могла проникнути кров. Промокніть залишки рідини, не залишайте засіб на оброблюваній поверхні.

Видалення стійких плям блювотних мас:

  1. Поверніть наконечник в положення «mist» (розпилення) і відкрийте піноутворюючий затвор (мал. С), розпиліть, так щоб він повністю покрив забруднену ділянку. Промокніть поверхню чистою тканиною, не залишайте засіб на оброблюваній поверхні.

Склад: очищена вода, перекис водню, м'які очищувачі, хелатуючі агенти і ароматизатор.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Уникайте контакту засобу з очима, продукт може викликати подразнення слизових оболонок. У разі контакту з очима ретельно промийте очі під проточною водою протягом 15 хвилин, якщо подразнення не проходить, зверніться за медичною допомогою. Зберігайте засіб в місцях недоступних для дітей і тварин. Безпечно використовувати в присутності дітей і тварин. Засіб містить перекис водню. Щоб уникнути контакту зі шкірою, при використанні засобу, надягайте рукавички. Не використовуйте разом із засобами, що містять відбілюючі речовини.