EXTREME Stain & Odor Remover Spring Breeze Scent

Нейтралізація запахів і плям, з про-бактеріями і ензимами з ароматом весняної свіжості

Арт. ss13424 - 945 мл

✓ Без хлору

✓ Без агресивних хімічних детергентів

✓ Безпечно використовувати в присутності дітей і тварин

✓ Зроблено в США

  • Високоефективні нейтралізатори запаху повністю усувають всі види неприємних запахів

  • Формула з пробактеріями Pro-Bacteria® усуває навіть найстійкіші плями, включаючи сліди від сечі, калу, крові, блювотних мас, трави, соку і червоного вина.

  • Сприяє запобіганню повторних міток

Інструкція з використання

Перед використанням видаліть залишки твердих або рідких забруднень. Протестуйте стійкість кольору оброблюваної поверхні на непомітній ділянці. Не застосовуйте на вовняних та шкіряних поверхнях.

1. Обробіть забруднену ділянку. При чищенні килимів, розмір оброблюваної ділянки повинен бути вдвічі більшим ніж забруднена ділянка, щоб всі шари килима повністю просочились засобом.

2. Зачекайте 5-10 хвилин, поки про-біотики (Pro-biotic®) зруйнують органічні білки. Надлишки вологи промокніть сухим шматком тканини, що не линяє.

Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після висихання плями і запах гарантовано зникнуть.

Якщо, після висихання обробленої поверхні запахи залишаються, це значить, що поверхня не повністю просочилась засобом. Обробіть забруднену поверхню повторно, переконайтеся, що місце, яке є джерелом запаху, повністю просочене засобом.

Машинне прання килимів: попередньо обробіть сильно забруднені ділянки відповідно до вищенаведеної інструкції. Для посилення ефекту, додайте 120 мл засобу до суміші води та шампуню.

Попереднє замочування: обробіть забруднену ділянку, залиште на 5 хвилин, потім починайте прання.

Склад: очищена вода, природні непатогенні бактерії, денатурований етанол, природні ензими, детергент і ароматизатор.

Застереження: уникайте контакту з очима, засіб подразнює слизові оболонки. У разі потрапляння в очі, ретельно промийте проточною водою протягом 15 хвилин, якщо подразнення не проходить, зверніться до лікаря. Зберігайте в місцях не доступних для дітей і тварин.