Extreme stain and odor remover

Надпотужний концентрований рідкий засіб з про-бактеріями (Pro-bacteria) і ензимами для нейтралізації запахів і видалення стійких плям від життєдіяльності домашніх тварин, таких як сеча, кал, блювотні маси

Арт. ss10137 - 945 мл

✓ Без хлору

✓ Без агресивних хімічних детергентів

✓ Безпечно використовувати в присутності дітей і тварин

✓ Зроблено в США

У три рази вища концентрація!

У три рази потужніше стандартного засобу!

  • Швидко нейтралізує запахи, а не маскує їх.

  • Допомагає запобігати повторні мітки.

  • Безпечний для використання в присутності дітей і тварин.

  • Підходить для обробки килимів, оббивки, іграшок, одягу та ін. Поверхонь, які не бояться води.

Не використовуйте для вовняних покриттів і виробів зі шкіри.

Інструкція з використання:

Перед використанням видаліть залишки твердих або рідких забруднень. Протестуйте стійкість кольору оброблюваної поверхні на непомітній ділянці. Не застосовуйте на вовняних та шкіряних поверхнях.

1. Обробіть забруднену ділянку. При чищенні килимів, забруднені ділянки рекомендується обробляти двічі, щоб всі шари килима повністю просочились засобом.

2. Зачекайте 5-10 хвилин, поки ензими і про-бактерії (Pro-BacteriaTM ) зруйнують органічні білки. Надлишки вологи промокніть сухим шматком тканини, що не линяє.

Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після висихання плями і запах гарантовано зникнуть.

Якщо, після висихання обробленої поверхні запахи залишаються, це значить, що поверхня не повністю просочилась засобом. Обробіть забруднену поверхню повторно, переконайтеся, що місце, яке є джерелом запаху, повністю просочене засобом.

Машинне прання килимів: попередньо обробіть сильно забруднені ділянки відповідно до вищенаведеної інструкції. Для посилення ефекту, додайте 120 мл засобу до суміші води та шампуню.

Попереднє замочування: обробіть забруднену ділянку, залиште на 5 хвилин, потім починайте прання.

Склад: Очищена вода, природні непатогенні бактерії, денатурований етанол, природні ензими, детергент і ароматизатор.