ODOR & URINE DESTROYER

Засіб для нейтралізації сечі собак на килимах і текстильних виробах

Арт. ss13422 - 502 мл

Засіб розроблений спеціально для нейтралізації запаху та плям від сечі. Швидко нейтралізує, а не маскує запахи. Глибоко проникає та досягає до джерела неприємного запаху. Попереджує появу повторних міток.

Виводить плями сечі. Безпечно використовувати в присутності дітей і тварин.


СТІЙКІ ЗАПАХИ СЕЧІ: Dog Urine Destroyer від Simple Solution містить комбінацію про-бактерій та ензимів, які нейтралізують навіть найстійкіші запахи та попереджають повторні мітки.

 

ВИДАЛЕННЯ ПЛЯМ: ензимна очищуюча технологія Simple Solution Dog Urine Destroyer виштовхує плями сечі з поверхні та залишає килим чистим та повністю усуває неприємні запахи.

 

БАГАТОВЕКТОРНЕ ЗАСТОСУВАННЯ: засіб Dog Urine Destroyer для видалення запаху та плям від домашніх тварин безпечно використовувати на килимах, оббивці, постільній білизні, тканинних іграшках, одязі та інших поверхнях, що не «бояться» води у вашому домі, якщо використовувати його відповідно до інструкцій.

БЕЗПЕЧНО ДЛЯ КИЛИМІВ: засіб сертифікований інститутом дослідження килимових покриттів -  «Carpet and Rug Institute» та безпечний для всіх кольоростійких килимів, за умови використання згідно інструкції.

БЕЗПЕЧНО ДЛЯ БУДИНКУ: Simple Solution Dog Urine Destroyer безпечний для використання в будинку та  в присутності тварин, при дотриманні інструкції.

Інструкція:


Тримайте дітей і домашніх тварин подалі від обробленої засобом поверхні, доки вона не висохне.

Якщо, після висихання обробленої поверхні запахи залишились, це означає, що засіб не повністю просочив поверхню. Обробіть забруднену поверхню повторно, переконайтеся, що місце, яке є джерелом запаху повністю просочене засобом.

Склад: аніонні ПАР, віддушки, вода очищена, природні непатогенні бактерії, етанол денатурований, натуральні ензими, пропан, ізобутан.

УВАГА: Використовуйте засіб згідно інструкції.

Не збовтуйте флакон, не трясіть, не нагрівайте, не проколюйте. Засіб під тиском. Уникайте потрапляння в очі і на шкіру. Не наносіть засіб в напрямку морди чи обличчя.

Виготовлено в США

Часті Питання

Поради від експерта Скотт Плейсек з видалення складних плям і неприємних запахів від життєдіяльності домашніх тварин:

НАТИСНІТЬ ТУТ