Plant-Based Stain and Odor Remover

Рідкий засіб рослинного походження для нейтралізації запахів і видалення стійких плям від життєдіяльності домашніх тварин, включаючи плями та запахи від сечі, калу, крові та блювоти.

Арт. SS13861 - 946 мл

✓ Формула з природними ензимами та про-бактеріями створена для усунення складних плям та запахів, що залишають домашні тварини.

Високоефективні нейтралізатори запаху знищують усі види запахів.

Допомагає попереджувати появу повторних міток.

✓ Нетоксично та безпечно використовувати в присутності тварин та в домі.

✓ Виготовлено зі 100% натуральних та якісних рослинних інгредієнтів.

✓ Перевірена ефективність формули, що отримала сертифікацію інституту Carpet and Rug institute (Інститут в США, що вивчає властивості різноманітних килимових покриттів в США).

Інструкція: перед використанням, видаліть залишки твердих і рідких забруднень. Протестуйте поверхню на стійкість кольору до засобу на непомітній ділянці.

1. Обробіть забруднену ділянку. При чищенні килимів, розмір оброблюваної ділянки повинен бути вдвічі більшим ніж забруднена ділянка, щоб всі шари килима повністю просочились засобом.

2. Зачекайте 5-10 хвилин, поки про-бактерії (Pro-bacteria TM ) руйнують органічні білки. Надлишки вологи промокніть сухим шматком тканини, що не линяє.

3. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин.

Після висихання плями і запах гарантовано зникнуть.

Якщо, після висихання обробленої поверхні запахи залишаються, це значить, що поверхня не повністю просочилась засобом. Обробіть забруднену поверхню повторно, переконайтеся, що місце, яке є джерелом запаху, повністю просочене засобом.

Склад: очищена вода, непатогенні бактерії, пропандіол, молочна кислота, емульгатор, ензими та ароматизатор.