Stain & Odor Remover Floral Fresh Scent

Універсальний засіб для нейтралізації запахів і видалення плям від життєдіяльності домашніх тварин зі свіжим квітковим ароматом

STAIN & ODOR REMOVER FLORAL FRESH SCENT

Арт. ss11892N-12P - 945 мл

✓ Без хлору

✓ Без агресивних хімічних детергентів

✓ Безпечно використовувати в присутності дітей і тварин

✓ Зроблено в США

  • Попереджає появу повторних міток.

  • Унікальна формула засобу містить про-бактерії (Pro-bacteria) і ензими, розроблені спеціально для видалення таких стійких забруднень, органічного походження, як сеча, кал і блювотні маси.

  • Нейтралізує запахи, а не маскує їх.

  • Безпечно використовувати в присутності дітей і тварин.

Інструкція: перед використанням, видаліть залишки твердих і рідких забруднень. Добре струсіть і протестуйте поверхню на стійкість кольору до засобу на непомітній ділянці.

Видалення плям сечі: поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення) і закрийте піноутворюючий затвор (мал. А). Рясно нанесіть піну на оброблювану ділянку, залиште діяти на 10 хвилин. Промокніть залишки чистою тканиною. Якщо пляма не зникла, обробіть поверхню повторно. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Нейтралізація запахів сечі: поверніть наконечник в положення «stream» (струмінь) і відкрийте піноутворюючий затвор (мал. В), розмір оброблюваної ділянки повинен бути вдвічі більше ніж забруднена ділянка. Промокніть залишки рідини, не залишайте залишки засобу на оброблюваній поверхні. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Видалення плям калу: поверніть наконечник в режим «mist» (розілення) і закрийте піноутворюючий затвор (мал. А). Рясно розпиліть піну на оброблювану ділянку. Промокніть залишки чистою тканиною. Якщо пляма не зникла, обробіть поверхню повторно. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Нейтралізація запаху калу: поверніть наконечник в положення «stream» (струмінь) і відкрийте піноутворюючий затвор (мал. В). Промокніть залишки рідини, не залишайте залишки засобу на оброблюваній поверхні. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Видалення плям крові / блювотних мас: в залежності від розміру плями поверніть наконечник в режим "stream" (струмінь) або "mist" (розпилення). Поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення). Рясно нанесіть піну на оброблювану ділянку, залиште діяти на 10 хв. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Інші види забруднень: плями, що в'їдаються: поверніть наконечник в режим «mist» (розпорошення) і закрийте піноутворюючий затвор (мал. А). Рясно нанесіть піну на оброблювану ділянку. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Плями на поверхні килима: поверніть наконечник в режим «mist» (розсіювання) і відкрийте піноутворюючий затвор (мал. С), оброблювана ділянка повинна бути вдвічі більшою ніж область забруднення, щоб всі шари килиму повністю просочилися засобом, залиште на 10 хвилин. Промокніть поверхню чистою тканиною, не залишайте засіб на оброблюваній поверхні. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Попередження появи запахів: поверніть наконечник в положення «stream» (струмінь) і відкрийте піноутворюючий затвор (мал. В), розпиліть засіб так, щоб він повністю вкрив забруднену ділянку. Промокніть залишки рідини, не залишайте залишки засобу на оброблюваної поверхні.

Склад: очищена вода, природні непатогенні бактерії, денатурований етанол, природні ензими, детергент і ароматизатор.

Увага: уникайте контакту з очима, засіб подразнює слизові оболонки. У разі потрапляння в очі, ретельно промийте проточною водою протягом 15 хвилин, якщо подразнення не проходить, зверніться до лікаря. Зберігайте в місцях не доступних для дітей і тварин.