Питання

1. Пробактеріі і Ензими - як це працює?

Специфічні непатогенні ( «про-бактерії») бактерії, які знаходяться в «пасивному» стані до тих пір, поки вони не потрапляють на проблемну ділянку.

Реагуючи з органічними забрудненнями (джерелом небажаних бактерій), пробактерії продукують ферменти, які в свою чергу розщеплюють неприємні запахи, викликані небажаними бактеріями.

Ензими ефективно видаляють небажані бактерії, руйнуюють запахи і прибирають мітки тварин, щоб тварини не ходили в туалет в одному в не призначеному для цього місці.

Детергент (миюча основа) - активно бореться з плямами.

Ароматизатор використовується для початкового маскування неприємних запахів, цей аромат зникне після того, як висохне ділянка, оброблена засобом Simple Solution .

2. У чому відмінності між засобами ТМ Simple Solution і схожою продукцією з супермаркетів?

Вся продукція Simple Solution відрізняється від схожої продукції в супермаркетах, оскільки на відміну від останньої виконує обидві функції - виведення плям і нейтралізація запахів.

Більшість засобів для чищення в супермаркетах містять тільки детергент і ароматизатор для «маскування» неприємних запахів. Але це не вберігає від повторних міток тваринами.

Також ці традиційні засоби містять знебарвлюючі речовини, які тільки маскують плями.

3. Який ароматизатор додається в засоби для нейтралізації запахів і видалення плям Simple Solution Stain & Odor Remover і Cat Stain & Odor Remover?

До складу цих засобів доданий ароматизатор ванілі для первинного перекриття неприємних запахів сечі і калу.

Аромат ванілі зникне з часом, після того як оброблене засобом місце повністю висохне.

4. Чим відрізняється засіб Oxy Charged ™ Stain & Odor Remover

(Насичений киснем засіб для нейтралізації запахів і видалення плям від життєдіяльності домашніх тварин) від інших засобів для нейтралізації плям і запахів ТМ Simple Solution?

- Це засіб має такі ж властивості по нейтралізації плям і запахів від життєдіяльності тварин (сечі, калу, блювотних мас), але плюс до всього містить невелику кількість перекису водню, за рахунок чого відбувається руйнування жирних кислот, які містяться в специфічних плямах (від вина , трави і т.д.).

- Засіб сприяє «підняттю» плям, які знаходяться в товщі оброблюваних поверхонь, особливо килимових покриттів.

Засіб має володіє виразним цитрусовим ароматом.

5. Чим відрізняється засіб Hardfloors Stain & Odor Remover (засіб для видалення з твердих поверхонь і підлог запахів і плям від життєдіяльності домашніх тварин) від інших засобів для нейтралізації плям і запахів ТМ Simple Solution?

Ця формула розроблена на основі речовин, що миляться, її очищуючий ефект відрізняється від попередніх формул (формула містить інший детергент). Формула містить м'якший розчин, що сприяє захисту ламінованих покриттів, таких як дерев'яні підлоги, плитка і т.д.

6. Як працює засіб Cat Litter Box Deodorizer / дезодоруючий засіб для нейтралізації запахів в котячих туалетах?

Спеціальна формула, розроблена для використання разом з наповнювачами для котячих тулетів. Засіб містить концентрат непатогенних бактерій, які нейтралізують неприємний запах котячої сечі.

Засіб можна розпилити в котячому наповнювачі в будь-який час, але працювати воно починає в момент, коли кішка користується лотком.

Складно оцінити, як довго триває дія засобу - це залежить від кількості котів і від того, як часто вони використовують лоток.

Приблизний час дії спрею становить від 2-4 тижнів.

7. Де і як можна застосовувати засіб для привчання цуценят до туалету Puppy Aid Training Spray?

Продукція призначена для використання, як в будинку, так і на вулиці.

Це допоміжний засіб для привчання цуценят до туалету в спеціально відведених для цього місцях.

В основі засобу міститься синтетичний феромон, мотивуючий цуценят до походів в туалет в певному місці.

Вологопоглинаючі гігієнічні прокладки

1. Собакам яких порід (розмірів) підходять гігієнічні прокладки для тварин Disposable Diaper Liner-Heavy Flow ULTRA і Disposable Diaper Liners - Flow LIGHT?

Прокладки підходять для більшості порід собак, якщо собака дуже маленька, то прокладку можна підрізати відповідно за розміром.

Використання прокладок для собак різних порід і різної маси є індивідуальним.

2. В яких випадках рекомендовано застосування гігієнічних прокладок?

Disposable Diaper Liners - Flow LIGHT - застосовують при проблемі нетримання сечі у старіючих собак, в період одужання після травм і операцій.

Disposable Diaper Liner-Heavy Flow ULTRA - можна використовувати для собак в період тічки, або для собак великих порід з великим об'ємом сечового міхура.

Disposable Diaper Liner-Heavy Flow ULTRA мають велику поглинаючу здатність і можуть вбирати велику кількість рідини.

Disposable Diaper Liners - Flow LIGHT мають меншу поглинаючу здатність і розраховані для незначних (періодичних) підтікань або для собак малих порід.

3. У чому різниця між прокладками Disposable Diaper Liner-Heavy Flow ULTRA і Disposable Diaper Liners - Flow LIGHT?

Обидва види прокладок мають приблизно однаковий розмір, вони відрізняються по товщині. Прокладки підходять до всіх розмірів багаторазових трусів, можливо їх доведеться підрізати для собак малих порід, але це індивідуально і залежить від розміру собаки.

Поради від експерта Скотта Плейсека з видалення складних плям і неприємних запахів від життєдіяльності домашніх тварин:

(покрокова інструкція)

 http://apgua.com/download/katalog_SS_2015_web.pdf