Extreme Cat stain and Odor remover

Нейтралізація запахів і плям, з про-бактеріями і ензимами

Арт. ss10621 - 945 мл

Унікальна формула містить про-бактерії (Pro-Bacteria) та ензими, розроблені спеціально для видалення таких забруднень органічного походження, як сеча, кал та блювотні маси.

✓ Без хлору

✓ Без агресивних хімічних детергентів

✓ Безпечно використовувати в присутності дітей і тварин

✓ Зроблено в США

У три рази вище концентрація!

У три рази потужніше стандартних засобів!

  • Швидко нейтралізує запахи, а не маскує їх.

  • Допомагає запобігати повторним міткам.

  • Безпечний для використання в присутності дітей і тварин.

  • Підходить для килимів, оббивки, іграшок, одягу та інших поверхонь, які не бояться води.

Не використовуйте для вовняних покриттів і виробів зі шкіри.

Інструкція з використання: перед використанням, видаліть залишки твердих і рідких забруднень. Добре струсіть і протестуйте поверхню на стійкість кольору до засобу на непомітній ділянці. Видалення плям сечі: поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення) і закрийте піноутворююий затвор (рис. А). Рясно нанесіть піну на оброблювану ділянку, залиште діти на 5 хвилин. Промокніть залишки чистою тканиною. Якщо пляма не зникла, обробіть поверхню повторно. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом. Нейтралізація запахів сечі: поверніть наконечник в положення «stream» (струмінь) і відкрийте піноутворююий затвор (рис. В), розмір оброблюваної ділянки повинен бути вдвічі більшим ніж забруднена ділянка. Промокніть залишки рідини, не залишайте залишки засобу на оброблюваній поверхні. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Видалення плям калу: поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення) і закрийте піноутворююий затвор (рис. А). Рясно розпиліть піну на оброблювану ділянку. Промокніть залишки чистою тканиною. Якщо пляма не зникла, обробіть поверхню повторно. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом. Нейтралізація запаху калу: поверніть наконечник в положення «stream» (струмінь) і відкрийте піноутворююий затвор (рис. В). Промокніть залишки рідини, не залишайте залишки засобу на оброблюваній поверхні. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Видалення плям крові/блювотних мас: в залежності від розміру плями поверніть наконечник в режим “stream” (струмінь) або “mist” (розпилення). поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення). Рясно нанесіть піну на оброблювану ділянку, залиште діяти на 5 хв. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Інші види забруднень: плями, що в’їлися: поверніть наконечник в режим «mist» (розпилення) і закрийте піноутворююий затвор (рис.А). Рясно нанесіть піну на оброблювану ділянку. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Плями на поверхні килиму: поверніть наконечник в режим «mist» (розсіювання) і відкрийте піноутворюючий затвор (С), розпиліть засіб так, щоб він повністю покрив забруднену ділянку, залиште на 5 хвилин. Промокніть поверхню чистою тканиною, не залишайте засіб на оброблюваній поверхні. Зачекайте, поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того як поверхня висохне, обробіть її пилососом.

Попередження появи запахів: поверніть наконечник в положення «stream» (струмінь) і відкрийте піноутворююий затвор (рис. В),. розпиліть засіб так, щоб він повністю покрив забруднену ділянку. Промокніть залишки рідини, не залишайте залишки засобу на оброблюваній поверхні.


Склад: очищена вода, природні не патогенні бактерії, денатурований етанол, природні ензими, детергент, ароматизатор.