Наша Історія


Ми Simple Solution

Історія бренду Simple Solution (США) - це більш ніж 30 років досвіду безпечного та ефективного прибирання за домашніми тваринами. Ми допомагаємо вам уникати та позбуватись стресу, який трапляється з власниками тварин, за допомогою наших інноваційних рішень, які роблять ваше життя простішим. Simple Solution -це рішення від людей що обожнюють котів та собак для людей, які мають котів та собак.

У будинку новий член родини? Ви взяли цуценя? з нашою продукцією у Вас є прості рішення багатьох побутових клопотів! Адже за допомогою таких чудових корисних речей як Training Pad Holder (піддон під гігієнічні пелюшки різних розмірів) Ви легко організуєте комфортне місце для туалету малюка, а за допомогою Puppy Aid Training Spray - спеціального спрея, Ваш малюк легко і невимушено освоїть нову звичку ходити в туалет, в певне, обране вами місце.


Ваш зелений доглянутий газон під загрозою, тому що ваш чотирилапий друг не має звички ходити в туалет в певне місце? Ми з легкістю Вам допоможемо! Pee Post® Pheromone-Treated Yard Stake - Пі Пост для привчання собак до туалету в певному місці, за допомогою спеціальних феромонів, сприяє звичці Вашого вихованця ходити в туалет на вулиці, в строго визначеному місці. А знебарвлені, пошкоджені сечею та калом ділянки газону врятує наш чудовий засіб Yard Odor Away! Hose Spray Concentrate, який моментально нейтралізує запахи калу і сечі, і усуне плями будь-якої складності з садових меблів і газонів.


Кішка в будинку - це щастя, в той же час котики дуже незалежні тварини, вони потребують комфортного утримання. Купуючи лінійку гігієнічних засобів для котів, Ви будете спокійні. Cat Litter Box Deodorizer - легко впорається з запахами в котячих лотках, надійно зв'язуючи молекули запаху, а не маскуючи джерело неприємних запахів.


Наші засоби на основі натуральних ензимів і пробактерій легко і невимушено впораються навіть з самими стійкими запахами і забрудненнями, відновлять первинну чистоту Вашого будинку і подарують Вам чудовий настрій, і вільний від прибирання час.