ORANGE OXY CHARGEDStain & Odor Remover

Нейтралізація запахів, видалення стійких плям, з активним киснем з ароматом апельсину

377575753.png

Арт. ss13426 - 945 мл

✓ Без хлору

✓ Без агресивних хімічних детергентів

✓ Безпечно використовувати в присутності дітей і тварин

✓ Зроблено в США

  • Високоефективні нейтралізатори запаху повністю руйнують неприємні запахи всіх видів. Комбінована дія апельсина і кисню усуває навіть найстійкіші плями

  • Формула Orange Oxy® Charged Stain & Odor Remover усуває навіть найскладніші плями, включаючи плями від сечі калу, крові, трави, соку і червоного вина.

  • Сприяє запобіганню повторних міток

Перед застосуванням: за 24 години до застосування, протестуйте засіб на непомітній ділянці. Видаліть надлишки твердих і рідких забруднень. Добре збовтайте засіб і нанесіть на непомітну ділянку оброблюваної поверхні, для перевірки стійкості кольору. Не використовуйте для обробки вовняних та шкіряних поверхонь.

  1. Обробіть забруднену ділянку.

При очищенні килимів, оброблювана ділянку повинна бути вдвічі більшою ніж область забруднення, щоб всі шари килиму повністю просочилися засобом.

  1. Зачекайте 5 або більше хвилин. Залишки вологи промокніть сухою тканиною або паперовим рушником, що не фарбує і не линяє.

  2. Зачекайте поки поверхня висохне, це може зайняти від 24 до 48 годин. Після того, як поверхня висохне, плями і запахи гарантовано зникнуть.

Якщо після висихання обробленої поверхні запахи залишаються, це означає, що поверхня не повністю просочилася засобом і її треба повторно обробити.

Попереднє замочування: обробіть забруднену ділянку, залиште на 5 хв, потім починайте прання.

Склад: очищена вода, гидроген пероксид (перекис водню), комплекс ПАР м'якої дії, насичений киснем нейтралізатор запахів, стабілізатори, ароматизатори.

Комплекс ПАР м'якої дії, насичений киснем нейтралізатор запаху, стабілізатор, ароматизатор.

Застереження:

Контакт засобу зі шкірою може викликати місцеве знебарвлення і подразнення. У разі контакту зі шкірою, ретельно промийте цю ділянку проточною водою, якщо подразнення не проходить - зверніться до лікаря.

Уникайте контакту з очима, засіб подразнює слизові оболонки. У разі потрапляння в очі, ретельно промийте їх проточною водою протягом 15 хвилин, якщо подразнення не проходить, зверніться до лікаря. Зберігайте в місцях не доступних для дітей і тварин.

Засіб містить перекис водню, одягайте рукавички під час використання і уникайте контакту засобу з шкірою.

Не використовуйте в комбінації із засобами які містять відбілювачі.